شکلات مینی دکتر 25 عددی مرداس

13,000 تومان
شکلات مینی دکتر25 گرمی 25 عددی مرداس مرداس جادوی شکلات

شکلات صبحانه 4 کیلویی مرداس

899,910 تومان
شکلات صبحانه فندوقی 4 کیلویی مرداس

شکلات صبحانه دورنگ 180 مرداس

58,000 تومان
شکلات صبحانه دورنگ 180 گرم مرداس   شکلات صبحانه دورنگ 180 دارای ظرف شیشه ای 180 گرم شکلات صبحانه شیری

شکلات صبحانه 180 مرداس

59,000 تومان
شکلات صبحانه 180 گرم فندوقی مرداس   شکلات صبحانه 180 مرداس دارای ظرف شیشه ای محتوا هربسته : 9 عدد 

شکلات صبحانه دورنگ 320 مرداس

85,560 تومان
شکلات صبحانه دورنگ 320 گرم مرداس   شکلات صبحانه دورنگ 320 مرداس محتوا هربسته : 9 عدد    درباره تولید

شکلات صبحانه بدون قند کامور

51,980 تومان
شکلات صبحانه رژیمی و بدون قند کامور 200 گرم شکلات صبحانه بدون قند کامور  شکلات صبحانه بدون قند کامور از

شکلات صبحانه

صبحانه وعده ای شگفت انگیز که می توان گفت در برخی مواقع به این وعده مهم کم توجهی می شود . یک صبحانه خوب می تواند شروع یک روز خوب و پر از موفقیت را در پی داشته باشد .

به گفته اکثر پزشکان و محققانی که تا به امروز روی تاثیر مصرف صبحانه در زندگی تحقیق انجام داده اند مصرف منظم این وعده میتواند

به افزایش انرژی ، شادابی ، نشاط افراد و بهتر شدن سوخت و ساز بدن در طول روز کمک می کند .

اما امروزه به دلیل افزایش مشغله افراد و کمبود زمان بسیاری از افراد میلی به صبحانه ندارند اینجاست که یک انتخاب خوش مزه و هیجان انگیز می تواند بازی را عوض کند .

شکلات صبحانه به عنوان یکی از محبوب ترین صبحانه ها می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد ، شکلات صبحانه مورد پسند اکثر افراد مخصوصا کودکان و نوجوانان است ، بسیاری از والدین توسط طعم دوستداشتنی شکلات صبحانه به کودکان کم اشتهای خود صبحانه و میان وعده می دهند .

شکلات صبحانه

تاریخچه شکلات صبحانه

سال 1951 میلادی یک شیرینی پز ایتالیایی به نام پیترو فررو اهل شهر پیمونت دست به درست کردن یک نوع خمیر شیرین تشکیل شده از فندوق ، شکر و تنها مقدار کمی کاکائو خام زد و  به شکل قرص نان در آورد تا در هر زمان بشود تکه از آن را برید و با نان مصرف کرد .

پیترو فررو نام این محصول منحصر به فرد را گیندوجا گذاشت .

سال 1964 میلادی پسر پیترو فررو با استفاده از استعداد خودش تغییراتی در این خمیر ایجاد کرد و با بیشتر کردن کاکائوی موجود در گیندوجا و مقداری رقیق تر(قابل پخش شدن این محصول روی نان ) اولین شکلات صبحانه را با نام نوتلا به تولید انبوه رساند .

از آن پس این محصول کمکم در اروپا و در نهایت در جهان پخش و معروف شد .

موارد مصرف شکلات صبحانه :

این نوع شکلات معمولا با نان تست به عنوان صبحانه و عصرانه

و با وافل ، پنکیک ، کلوچه و مافین هم صرف می شود.

شکلات صبحانه

انواع شکلات صبحانه

در واقع شکلات صبحانه کرم کاکائو هایی هستند که از شکر و پودر کاکائو ساخته شده اند . اما امروزه برای خرید شکلات صبحانه با گزینه های مختلفی مانند شکلات صبحانه فندوقی یا تک رنگ ، دورنگ ، شکلات صبحانه رژیمی و بدون قند و شکلات صبحانه تلخ روبرو هستیم

شکلات صبحانه تک رنگ : این نوع کرم کاکائو معروف ترین و اصیل ترین نوع کرم کاکائو است و ترکیبات اصلی آن کاکائو و شکر است و اکثر برند ها این شکلات صبحانه را با ترکیب فندوق تولید می کنند .

شکلات صبحانه دو رنگ : منظور از دو رنگ بودن ترکیب شکلات مایع فندوقی و شکلات مایع سفید است ، معمولان به صورت لایه ای در شیشه های شکلات صبحانه پر می شوند .

جالب است بدانید : شکلات سفید فاقد کاکائو است و ترکیبات اصلی آن شیر خشک و شکر است .

شکلات صبحانه تلخ : شکلات تلخ صبحانه شباهت زیادی با نوع ساده (فندوقی) این محصول را دارد با این تفاوت که رنگ تیره تر ، شکر بسیار کمتر و درصد کاکائو بالاتری دارد .

شکلات صبحانه رژیمی و بدون قند : این نوع کرم کاکائو توسط کمتر برند هایی در ایران و جهان تولید می شود ، ترکیبات تقریبا یکسانی با نوع ساده این محصول دارد با این تفاوت که در این محصول از شکر استفاده نمی شود و به جای آن شیرینی این محصول را از شیرین کننده هایی مانند استویا ، ایزومالت و آسه سولفام تامین می کنند .

(این محصول برای افراد دیابتی و رژیمی نیز مجاز میباشد)

خرید شکلات صبحانه

امروزه خرید اینترنتی یکی از بهترین روش ها برای خرید شکلات صبحانه است ، شما می توانید برای خرید اینترنتی شکلات صبحانه از برند محصولات کامور و سایر برندها در سایت نیتالا اقدام به ثبت سفارش کنید

تحویل کمتر 24 ساعت ارسال رایگان ، پرداخت درب منزل ویژه مشتریان ساکن استان تهران و البرز

سفارشات مشتریان سایر استان ها هم در کمتر از 24 ساعت تحویل اداره پست می شود و در نهایت تا حداکثر 3 روز کاری تحویل شما عزیزان می شود .