کمپوت سیب بدون قند 380 گرم کامور

22,000 تومان
کمپوت سیب بدون شکر 380 گرم کامور کمپوت سیب دیابتی380 گرم کامور 12 عدد در کارتن

شکلات صبحانه بدون قند 370 گرم کامور

219,880 تومان
شکلات صبحانه بدون قند 370 گرم کامور شکلات صبحانه رژیمی و بدون قند کم کالری جدیدی از برگترین تولید کننده

شکلات تابلت تلخ 85% ابرو باد مرداس

72,750 تومان
شکلات تابلت تلخ 85% ابرو باد مرداس 70 گرم تابلت تلخ مرداس

شکلات تابلت مینیاتوری 85% مرداس

72,750 تومان

170 گرم شکلات تلخ درجه یک مرداس

تافی کاکائویی 200 فراکام

38,315 تومان
در تولید این محصول از شهد خرما به جای شکر استفاده شده

تافی قهوه 200 فراکام

38,315 تومان
در تولید این محصول از شهد خرما به جای شکر استفاده شده است

تافی کاپوچینو 200 فراکام

38,710 تومان
در تولید این محصول از شکر استفاده نشده

تافی قهوه یک کیلویی فراکام

156,040 تومان
یک کیلو گرم تافی با طعم قهوه بدون شکر فراکام

تافی کاکائو یک کیلویی فراکام

156,040 تومان
یک کیلو گرم تافی کاکائویی بدون شکر فراکام

تافی کاپوچینو یک کیلویی فراکام

92,535 تومان
یک کیلو گرم تافی کاپوچینو بدون شکر

تافی مخلوط یک کیلویی فراکام

156,040 تومان

تافی مخلوط سه طعم کاپوچینو ، قهوه و کاکائو

شیرین شده با شهد خرما فراکام

شکلات تابلت تلخ بادام مرداس

48,500 تومان
شکلات تابلت دارک بادام مرداس   65 گرم شکلات تابلت تلخ بادام مرداس <<این محصول کاملا بدون قند نیست و

شکلات صبحانه بدون قند کامور 200گرم

126,430 تومان
شکلات صبحانه رژیمی و بدون قند کامور 200 گرم شکلات صبحانه بدون قند کامور  شکلات صبحانه بدون قند کامور از

شکلات رژیمی ؛ خرید شکلات رژیمی از نیتالا با تحویل سریع و تعرفه ارزان با پشتیبان آنلاین !

شکلات رژیمی معمولا شکلات هایی هستند که توسط افراد دارای محدودیت های غذایی مورد استفاده قرار میگیرند. این نمونه شکلات ها ویژگی های متنوعی دارند و هر کدام با توجه به مواد اولیه مورد نیاز برای تولید، ویژگی های متنوعی را در بر خواهند داشت. شکلات ها معمولا کاربرد های فراوانی در مهمانی ها، جشن ها و در مناسبت های مختلفی دارند. از طرفی نیز به عنوان یکی از خوشمزه ترین و شیرین ترین نمونه تنقلات موجود در بازار نیز شناخته می شوند. به همین دلیل ما ایرانی ها و همه افراد دیگر در بازار به این نمونه تنقلات علاقه مند هستند. هر ساله افراد هزینه های زیادی را برای خرید این نمونه تنقلات خرج می کنند. در این متن همه آنچه که نیاز دارید تا درباره شکلات رژیمی مانند شکلات محصولات کامور بدانید را عنوان خواهیم نمود.

شکلات رژیمی

ویژگی برترین شکلات رژیمی موجود در بازار چیست؟

قطعا نمونه های متنوعی از شکلات رژیمی در بازار موجود است، اما آیا بدون در نظر گرفتن ویژگی های مد نظر خود برای خرید اقدام خواهید نمود؟ قطعا پاسخ این مورد منفی خواهد بود، چرا که ویژگی هایی مانند مواد اولیه شکلات رژیمی، میزان کالری آن، میزان چربی آن، نوع بسته بندی، تاریخ انقضا و تاریخ تولید و … در زمان خرید این نمونه شکلات ها برای شما دارای اهمیت است. مواد اولیه یکی از مهم ترین موارد است چرا که میزان کالری محصول را از طریق مواد اولیه میتوان درک کرد. از طرفی موضوع میزان کالری دریافتی با مصرف هر عدد از شکلات رژیمی برای افراد دارای محدودیت غذایی بسیار مهم خواهد بود. با در نظر داشتن این موارد می توانید برای خرید نمونه ای از این محصولات مانند شکلات های رژیمی بدون قند محصولات کامور و … اقدام نمایید.

شکلات های رژیمی انتخابی مناسب به عنوان منبع انرژی در لیست رژیم غذایی شما

شکلات رژیمی وظیفه رساندن میزان کالری مورد نیاز بدن شما را بر عهده دارند. به همین دلیل نمی توانید شکلات ها را نادیده بگیرید و آن ها را از لیست غذایی خود حذف کنید. اما میتوانید در چنین شرایطی شکلات های رژیمی را مورد استفاده قرار دهید. شما اگر در زمان کلاس خود در دانشگاه و مدرسه احساس خستگی و ضعف دارید، اگر سرکار گاهی احساس خواب آلودگی میکنید، می توانید از انواع شکلات رژیمی استفاده نمایید. این نمونه شکلات ها، میزان قند مشخصی را که بدن شما در آن زمان نیاز دارد با مواد اولیه مرغوب و ارگانیک به بدن شما می رساند. در این حالت رژیم غذایی شما شکسته نخواهد شد. همچنین می توانید از انواع شکلات صبحانه رژیمی بدون قند نیز در وعده صبحانه استفاده نمایید.

شکلات رژیمی نیتالا

شکلات رژیمی کاکائویی نمونه ای از محصولات کامور

کاکائو ها که دارای نمونه های تلخ و شیرین هستند، همواره از طرفداران بیشماری برخوردار بوده اند. حال تصور کنید در رژیم غذایی سختی هستید و قصد دارید تا وزن خود را کاهش دهید. در این زمان شما برای رفع نیاز بدن خود و افزایش کافئین و انرژی به شکلات ها و کاکائو ها نیاز خواهید داشت. شرکت کامور مشکل شما را با تولید محصولات مرغوب و رژیمی رفع نموده است. شما می توانید از انواع شکلات های بدون قند، بیسکویت رژیمی و بدون قند و چربی و محصولات رژیمی متنوع دیگر این برند استفاده نمایید. محصولات شرکت بزرگ کامور بر آن اند که نیاز افراد که در رژیم های غذایی متنوع هستند را رفع نماید. در این زمینه می توانید با پزشک خود مشورت نمایید و بعد از بررسی برای استفاده از انواع این محصولات اقدام نمایید.

شکلات صبحانه بدون قند کامور بخرید، صبحانه ای بدون قند و خوش طعم را تجربه نمایید

اگر علاقه مند به شکلات رژیمی هستید و نمی توانید مصرف شکلات را ترک کنید، می توانید از انواع محصولات بدون قند با کالری پایین استفاده کنید. برای صبحانه باید محصولات عالی و با کیفیت بالایی را مصرف نمایید. برای نمونه غلات و نان های غنی با سبوس، شکلات صبحانه بدون قند، انواع نوشیدنی های بدون قند، انواع املاح معدنی مانند شیر و … می توانند گزینه ای مناسب باشند. شکلات صبحانه از محصولات کامور هم بدین دلیل تولید و تهیه شده است. در این صورت اگر بیماریهایی مانند دیابت دارید، رژیم غذایی مناسب دارید و یا ورزشکار هستید و از خوردن شکلات های چرب و شیرین پرهیز می کنید، می توانید شکلات رژیمی صبحانه کامور را مورد استفاده قرار دهید. در این حالت می توانید بدون نگرانی رژیم غذایی خود را حفظ کنید و از مهمانی های خود با شکلات های رژیمی و صبحانه خود با شکلات های صبحانه رژیمی لذت ببرید.

شکلات رژیمی به عنوان لوازم قنادی

شکلات های رژیمی به عنوان نمونه ای از لوازم قنادی برای تهیه کیک رژیمی

برای آن که بتوانید یک کیک رژیمی فوق العاده تهیه کنید، باید لوازم قنادی مناسب برای تهیه این نمونه کیک ها را نیز داشته باشید. یکی از انواع لوازم قنادی که می توانید استفاده نمایید، شکلات های رژیمی هستند. در این حالت می توانید بدون نگرانی کیک شکلاتی تهیه کنید و از خوردن آن در عصر زمستانی با یک فنجان چای لذت ببرید.

قیمت شکلات های رژیمی

همانطور که میدانید ملزومات قنادی و تهیه کیک های رژیمی و بخصوص انواع شکلات های رژیمی همگی از قیمت های بالایی برخوردار هستند. دلیل این قیمت ها را نیز می توانید در خالص بودن این نمونه محصولات و استفاده از مواد اولیه مرغوب در زمان تولید و ساخت عنوان کنیم. قیمت ها همچنین به عوامل مختلف دیگر مانند حجم شکلات ها، نوع مواد اولیه مورد استفاده و حتی محبوبیت آن ها در بازار و … بستگی خواهند داشت. شما با در نظر داشتن بودجه خود و نیاز خود می توانید برای خرید نمونه ای از این کالا ها اقدام نمایید.

خرید اینترنتی انواع شکلات ها از نیتالا

با توجه به مواردی که عنوان نمودیم، می توانید برای خرید انواع محصولات کامور و همچنین برای خرید انواع شکلات رژیمی از طریق سایت های اینترنتی اقدام نمایید. در این حالت می توانید شکلات های خارجی متنوعی را که میزان کالری پایینی دارند، تهیه نمایید. همچنین در زمان خرید به نام و نشان شکلات انتخابی توجه نمایید. نه تنها این مورد بلکه باید سایت مورد نظر را نیز از نظر محصولات و کیفیت محصولات مورد بررسی قرار دهید. در صورت معتبر بودن سایت می توانید خرید اینترنتی خود را نهایی نمایید.

نیتالا – Nitala.com