انرژی زا جینسینگ Rich Wolf VIP

40,000 تومان
انرژی زا جینسینگ ریچ وولف 250 میلی لیتر Vip

نوشیدنی گازدار گندم روسی بالتیکا

74,880 تومان
نوشیدنی گازدار گندم روسی بالتیکا نوشیدنی گازدار بدون الکل گندم 450 میلی لیتر روسی بالتیکا نوشیدنی رژیمی BALTIKA در نیتالا

انرژی زا Black Wolf جیسینگ

54,320 تومان
500 CC نوشابه انرژی زا حاوی عصاره جیسینگ بلک ولف

شکلات خارجی ! خرید انواع شکلات خارجی از نیتالا ، مرجع اصلی خرید تنقلات در ایران ، ارسال سریع و تحویل فوری …

انواع شکلات خارجی را می توانیم در بازار ایران نیز بیابیم. تنها راه خرید شکلات های خارجی متنوع، سفر به خارج از ایران نیست. شکلات ها همواره یکی از خوشمزه ترین و جذاب ترین خوراکی های موجود بوده اند. در ایران در مناسبت های مختلف مانند سال نو میلادی، عید نوروز، شب یلدا و … همه ما برای خرید نمونه های متنوعی از شکلات خارجی و ایرانی اقدام خواهیم نمود. نمونه های متنوعی از این شکلات ها، در فروشگاه ها و آجیل فروشی ها موجود است. شما می توانید در مناسبت های مختلفی که قصد دادن هدیه را در آن ها به عزیزانتان دارید، از انواع شکلات های خارجی برای زیبا نمودن باکس هدیه استفاده کنید. در این حالت آن ها را نیز به وجد آورده اید و انواع شکلات های خوشمزه را نیز به آن ها هدیه داده اید. در این متن انواع شکلات ها، میزان کالری آن ها، برند های معروف موجود در دنیا و راه خرید اینترنتی آسان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شکلات خارجی در باکس هدیه

طعمی متفاوت در شکلات خارجی که شما را به وجد خواهد آورد

همه ما به شکلات های متنوع علاقه مند هستیم. برای نمونه آبنبات ها، کاکائو های تلخ و شیرین، انواع شکلات های ترکیبی و … همه افراد را به سمت خود مجذوب خواهند کرد. اما سوال اصلی که در این میان پیش می آید این است که اگر مزه یک شکلات خارجی و یا ایرانی با ذائقه شما همخوانی نداشته باشد، برای بار دوم برای خرید آن اقدام خواهید کرد؟ قطعا پاسخ سوال منفی خواهد بود. به همین دلیل بهتر است طعمی از شکلات های خارجی و ایرانی را انتخاب نمایید که آن ها را بپسندید و شما را به وجد آورد.

شکلات هایی که کیفیت بالایی دارند و طعم خوبی نیز دارند، معمولا مورد پسند افراد زیادی قرار میگیرند. برای نمونه کاکائو های هوبی، نمونه ای از همین مثال می باشند. نه تنها این نمونه بلکه شکلات صبحانه خارجی مانند نوتلا، یکی از پرطرفدار ترین نمونه شکلات های خارجی موجود در بازار است. دلیل علاقه خریداران به این موارد هم، طعم عالی و جذاب آن هاست.

انواع شکلات های خارجی

شکلات خارجی دارای تنوع های بسیار زیادی هستند، به طور کلی می توانیم شکلات ها را در دسته های زیر طبقه بندی کنیم:

  1. کاکائو ها
  2. آبنبات ها
  3. تافی ها

در هر دسته نمونه های با کیفیت ایرانی و شکلات خارجی را می توانیم مشاهده کنیم. در نظر داشته باشید هر کدام به دسته ها و گروه های مختلف، طعم های متنوع با قیمت های مختلفی طبقه بندی خواهند شد. برای نمونه شکلات تلخ نمونه ای از دسته کاکائو ها می باشد. شما با در نظر داشتن نیاز خود، بودجه خود و طعمی که به آن بیشتر از باقی موارد علاقه دارید، می توانید برای خرید اقدام کنید.

شکلات تلخ خارجی

شکلات تلخ، نمونه ای پرطرفدار از شکلات ها

شکلات تلخ را به عنوان نمونه ای پرطرفدار از شکلات ها می توانیم به بازار و خریداران معرفی نماییم. افرادی که دیابت دارند، افرادی که رژیم دارند و یا به هر دلیلی نباید از انواع شیرینی جات چیزی مصرف کنند، می توانند کاکائو و یا شکلات تلخ را جایگزین کنند. این نمونه از شکلات ها، درصد کاکائو بیشتر و شیرینی کمتری را شامل خواهند شد. به دلیل ماهیت تلخ دانه های کاکائو و میزان زیاد کاکائو در این نمونه شکلات خارجی، می توانیم این شکلات ها را با نام شکلات های تلخ در بازار معرفی کنیم. همچنین شکلات خارجی تلخ، قیمتی بالاتر از نمونه های شیرین را دارا می باشد. برای نمونه هر چه درصد کاکائو موجود در شکلات بیشتر شود، تلخی آن نیز بیشتر خواهد شد. به دلیل گران بودن کاکائو قیمت این نمونه کالا ها، نسبت به شکلات خارجی دیگر موجود در بازار بیشتر خواهد بود.

شکلات منبع کالری و انرژی برای بدن

شکلات چه تلخ و چه شیرین، دارای کافئین است. همین کافئین سبب می شود تا شما بعد از مصرف احساس شادی و نشاط داشته باشید. به همین دلیل هرچه کاکائو تلخ تر باشد، کافئین بیشتری را در خود خواهد داشت. کالری شکلات به دلیل وجود کافئین و مواد دیگر بسیار بالا است. به همین دلیل زمانی که شما قندتان می افتد، یک شکلات خارجی را باز خواهید نمود و بعد از مصرف، افت فشار و یا کاهش قند شما رفع خواهد شد. به عبارت دیگر شما به سلول های خود، انرژی رسانده اید و این انرژی را از طریق شکلات خارجی به بدن خود و سلول های آن تزریق نموده اید. به همین دلیل اگر رژیم دارید، بهتر است با پزشک تغذیه خود، در خصوص مصرف شکلات و انواع آن مانند شکلات صبحانه و … صحبت نمایید.

خرید شکلات خارجی از نیتالا

برند های برتر تولید کننده شکلات خارجی کدامند؟

شکلات خارجی دارای نمونه های متنوع، مغزدار، ساده، تلخ و … است. برند های متنوعی در دنیا برای تولید بهترین نمونه شکلات ها در حال فعالیت هستند. تا به امروز بهترین نمونه شکلات خارجی را در برند های زیر یافته ایم:

  1. شکلات Estechoc
  2. شکلات Droste
  3. شکلات Jacques Genin
  4. شکلات Ritter Sport
  5. شکلات BOUNTY
  6. شکلات hobby
  7. شکلات Milka

این موارد تنها نمونه هایی از انواع شکلات خارجی موجود در ایران هستند. شما می توانید برای خرید این نمونه از شکلات ها اقدام نمایید. همچنین می توانید به روش خرید اینترنتی انواع این نمونه شکلات ها را تهیه نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

خرید انواع شکلات از نیتالا

شکلات تلخ و شکلات خارجی که به آن علاقه دارید را می توانید به روش های متنوعی تهیه و خریداری نمایید. یکی از روش های موجود، خرید به صورت اینترنتی است. شما می توانید با روش خرید اینترنتی بهترین نمونه محصول را در کمترین زمان ممکن، با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت تهیه و خریداری نمایید. در نظر داشته باشید در زمان خرید به برند شکلات مورد نظر دقت نمایید. همچنین بهتر است برای خرید شکلات های اصل، از طریق سایت های اینترنتی برتر اقدام نمایید. در این حالت از خرید خود مطمئن خواهید بود و نیاز خود را نیز رفع نموده اید. همچنین می توانید در باکس هدیه عزیزانتان به عنوان تزیین برای مناسبت های خاص، از انواع شکلات خارجی استفاده نمایید.

نیتالا – nitala.com